Regulamin zamieszczania ogłoszeń

 1. Portal optykamysliwska.pl jest prowadzony przez OPTYKAMYSLIWSKA Witold Janicki ul. Kazimierza Wielkiego 63a 32-400 Mysleneice NIP 681-159-85-89.
 2. Ogłoszenia w świetle prawa nie stanowią wiążącej oferty - są publikowane wyłącznie w celach informacyjnych. Na portalu można publikować:
  • Jako ogłoszenia bezpłatne tylko z używaną bronią myśliwską a także ogłoszenia z bronią sportową jak i krótką (pistolety i rewolwery).
  • Z wysokiej jakości używaną optyką myśliwską.
   Ogłoszenia nie spełniające tego warunku (tańsza optyka niższej jakości) mogą być zamieszczane wyłącznie jako wyróżnione, za odpłatnością. Wyłącznie za odpłatnością mogą być również wystawiane ogłoszenia z termowizorami i noktowizorami.
  • Inne, pasujące do dostępnych kategorii ogłoszeń.
  • Ogłoszenia z przedmiotami nie będących w posiadaniu wystawiającego mogą być publikowane wyłącznie jako wyróżnione. Zastrzegam sobie możliwość weryfikacji spełnienia tego warunku.
  • Ocena, czy przedmiot pasuje do kategorii, pozostaje w gestii administracji portalu.
 3. Ogłoszenia o charakterze komercyjnym mogą być wysta­wiane tylko jako wyróżnione. Ocena charakteru ogłoszenia pozostaje w gestii administracji portalu.
 4. Czas emisji ogłoszenia płatnego to 4 tygodnie. Po opłaceniu nie ma możliwości rezygnacji z opcji płatnej i zwrotu przelanej należności. Publikacja ogłoszenia płatnego nastepuję po zaksięgowaniu wpływu na konto (w przypadku przelewu tradycyjnego) lub bezzwłocznie w przypadku platności za pośrednictwem operatora szybkich przelewów. Reklamacje dotyczące braku emisji opłaconego ogłoszenia proszę przesyłać za pomocą formularza kontaktowego, podając nr ogłoszenia.
 5. Reklamacja usługi - czas na rozpatrzenie reklamacji 2 dni- czas na zwrot środków, jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie - do 7 dni.
 6. Odstąpienie od umowy. W związku ze sprzedażą usługi cyfrowej odstąpienie od umowy po rozpoczęciu wykonywania usługi nie przysługuje.
 7. Nie można wystawiać więcej niż jednego ogłoszenia tego samego przedmiotu.
  Wystawiając przedmiot ponownie, stare ogłoszenie należy zamknąć.
 8. Do ogłoszenia można dołączyć link kierujący na stronę www (np. sklepu myśliwskiego, producenta etc). Nie można natomiast zamieszczać linków do portali ogłoszeniowych oraz innych stron komercyjnych.
 9. Maksymalny czas emisji ogłoszeń to 3 miesiące. Po tym okresie mogą zostać usunięte przez moderatora. Zastrzegam sobie prawo skontaktowania się z ogłosze­nio­dawcą w celu sprawdzenia czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne.
 10. Niesprzedany przedmiot można zamieścić ponownie po dwóch tygodniach od daty poprzedniej publikacji.
  Wyjątek od tej reguły to obniżenie ceny - wtedy można to zrobić bezzwłocznie. Częstsze, natrętne odmładzanie ogłoszenia spowoduje tylko irytację czytelników, a więc efekt odwrotny od zamierzonego.
 11. Po wybraniu opcji "sprzedane" przedmiot będzie widoczny na portalu przez 2 dni, z dopiskiem "sprzedane". Następnie zostanie przeniesiony do archiwum.
 12. Nie należy podawać nr telefonu ani adresu e-mail w treści ogłoszenia. Należy je podać w innym miejscu. Ponadto e-mail w treści nie jest zabezpieczony przed spamem! Nie można także podawać e-maili zawierających imię i nazwisko (taki e-mail stanowi dane osobowe podlegające ochronie)